یه دستی به اجتماعی

سوتی بلندی که دادم و امیدم برای آسیب ندیدن از این اشتباه بزرگ و پادکستی که برگهایم رو در معرض ریزش قرار داد☺

امروز برای انجام کاری به تامین اجتماعی مراجعه کردم و وقتی که کارم تموم شد بهم گفتن که همین الان یه کاری رو انجام بده و اگر انجام نشد همین الان بهمون بگو که مشکل رو برطرف کنیم، منم چند مرتبه تماس گرفتم با شخص مسئول انجام اون کار ولی پاسخ ندادن و حدس زدم که باید به سیستم یه دستی بزنم.
پس بعد از چند دقیقه رفتم و گفتم که کار انجام نشد و لطفا مشکلش رو برطرف کنید، فرد متصدی هم بررسی کرد و گفت که تیک شو زدم و مشکل برطرف شد ولی اگه بازم مشکلی بود بیا تا بر طرف کنیم.

امشب وقتی که جانانم تو مسیر خونه بود باهاش صحبت کردم و بهش گفتم که از وقتی که این قرص ها رو میخورم احساس بدی دارم،‌ و ناگهان به این فکر افتادم که اطلاعات قرص رو بررسی کنم و در کمال تعجب دیدم که سازمان بهداشت جهانی مصرف این قرص رو برای کوید-۱۹ کرونا ممنوع کرده به دلیل عوارض شدیدی که داره و چند نفر هم متاسفانه درگذشتن و تعداد خیلی زیادی هم متاسفانه کلیه و کبد دچار مشکل جدی شده.
حالا چرا این قرص رو به من معرفی کردن و چرا اصلا این دارو برای کرونا توصیه میشه ؟ چون آقای ترامپ گفتن که این دارو رو به مدت ۱۴ روز مصرف کردن و در سلامتی ایشان و کرونا نگرفتن ایشان تاثیر مثبت داشته.
خشکم زد و همون لحظه قرص ها رو انداختم داخل سطل زباله. یه جمله از شاهین کلانتری خوندم که گفتن‌:

اولین نشانۀ عاقل شدن این است که دیگر عقلت را دست دیگران ندهی.

شاهین کلانتری

ولی من سوتی بلند دادم.
یه پادکست هم گوش کردم از رادیو مذاکره که دقیقا اصطلاح خاک بازی که در پست قبلی بهم اشاره کردم رو راجبش صحبت میکنه که واسم خیلی جالب بود وقتی شنیدم.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

2 پاسخ

  1. وای امین خیلی عصبانی شدم از خوردن قرص بدون اینکه بری دکتر انشاالله زودتر خوب بشی⁦❤️⁩

    1. عذرخواهی من رو بپذیر عزیزم، تمام تلاشم رو میکنم که آخرین دفعه باشه که این اتفاق میوفته.
      از خودمم تعجب میکنم که من که قرص نمیخوردم اصلا حالا چی شده که چپ و راست و از هر وری قرص میخورم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *