آب هویج در هاونگ کوبیدن

آب هویج در هاونگ کوبیدن همانا و گشتن دنبال جک وسط زد ایکس همانا

امروز از صبح که بیدار شدم بجز اون بخش که جانانم رو رسوندم به ایستگاه و برگشتم خونه کلا در حال آب هویج در هاون کوبیدن بودم و الانم خسته و کوفته میخوام پست بنویسم و بخوابم.

چند وقت که با آکادمی یاسان آشنا شدم و در تلاشم تا با فعالیت های این مجموعه بیشتر آشنا بشم، چندین مرتبه تماس تلفنی گرفتم و هر سوالی که می پرسیدم من رو به سمت وبینار معرفی دوره هدایت میکرد و منم که مشتاق بودم که بدونم چه خبر پیگیری کردم تا اینکه امروز بعد از تقریبا دو ماه از اولین آشنایی من با این مجموعه در وبینار معرفی دوره با مامان جانم و آیلین شرکت کردیم و تصمیم گرفتیم که خدمات شون رو تست کنیم.
من که اولین باری که راجب مهارت های مورد نیاز زندگی در قرن ۲۱ شنیدم بهار امسال بود و از خانم مریم معصومی بنیانگذار مدرسه نشا شنیدم، و دوست داشتم تا با این مهارت ها بیشتر آشنا بشم که خب درگیر تعمیرات خونه شدیم و بعدشم که کویدی مشکوک به مالتی شدم و الانم که در خدمت شما هستم هنوز اونقدر که باید به نظر خودم راجب این مجموعه مهارت های شانزده گانه قرن بیست و یکم اطلاعات کسب نکردم.
امشب تو وبینار یهویی گفتن که ما قرار تو این دوره ها این مهارت ها رو به بچه ها آموزش بدیم منم که تشنه شنیدن این مورد بودم در جا مهر تایید واسه حداقل تست کردن خدمات شون واسم خورد و قرار خودم هم در کنار آیلین این دوره ها رو بگذرونم.
فردا قرار آقا امید به همراه خانواده تشریف بیاره مشهد مقدس و خانوادگی برویم دور دور، انشالله
دیگه آره دیگه

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

2 پاسخ

  1. اره زنگ زدی به منم گفتی که حتما شرکت کنم برای منم جالب شد.
    انشالله دور دور بهمون خوش میگذره⁦❤️⁩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *