بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ دانشکار

یارانه ای که مشمول ش نشدم و تماس هایی که کلی بهم چسبید در هجدهمین ماهگرد ازدواج مون.

امروز صفر تا صد فرآیند های بوت کمپ دیجیتال مارکتینگ دانشکار رو با اکانت جانانم کامل مستند کردم. وقتی که کار تموم شد از بخش چت آنلاین با تیم دانشکار چت کردم و قرار شد که با من تماس بگیرند.

بعد از تماس متوجه شدم که دلیل رد شدن درخواست بنده شهر محل زندگیم بوده و اینکه اگر در تهران ساکن بودم هزینه دوره هم به واسطه یارانه دولتی برای من نصف میشد، ولی چون من مشهد مقدس هستم نمیتونم از این یارانه استفاده کنم.
واقعا حیف شد.
البته اگر که خواستین که این مستندات رو ببینین کافیه روی لینک فایل کلیک کنید و زمانی که وارد فایل شدین درخواست دسترسی بدین تا موجبات بررسی این اسلاید تقریبا سی صفحه ای رو برایتان فراهم کنم.
کلی سوال هم امروز واسم بوجود اومد راجب خودم و آینده ای که در پیش رو مون داریم.

امروز با محمد آقای ناظری و مهدی آقای فریمانی دوستان درجه یکم صحبت کردم و همچنین حدودا یک ساعت هم در مجموع با جانانم در تماس بودم که روز من رو به یک روز فوق العاده تبدیل کرد، البته که چاشنی امروز فوق العاده واسه من هجدهمین ماهگرد ازدواج مون هست که گرامی میدارمش چون یادآور بهترین کاری هست که در طول این سال های عمرم انجام دادم.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *