دور و نزدیک

دلیل نزدیکی و دوری انسان ها از همدیگه چیه و چرا بعضی ها بهم نزدیکن و بعضی ها نه

چی باعث میشه که یه نفر بهت دور باشه و یا یه نفر بهت نزدیک باشه؟
آیا نسبت خونی و فامیلی میتونه دلیل دوری یا نزدیکی انسان ها بهم باشه یا چیزی بزرگ تر از این حرفا اون پشت هست که دوری یا نزدیکی آدم ها رو از هم مشخص میکنه .

به نظر من اینکه افرادی نسبت خونی و خانوادگی داشته باشی دلیل بر نزدیک بودنت بهشون نیست و الانم با دلیل دوری آدم ها از هم کاری ندارم چون دلیلش هرچی که باشه نتیجه ش دوری و این اصلا خوب نیست به نظرم. ویرگول ش نمیدونم کجاست . یه ضرب المثل هست که نقل به مضمون ش میشه اینکه خوبی انسان ها رو با خوبی جبران کن و بدی شون واسه خودشون بسه .
علی الحساب با نزدیک بودن آدم ها بهم کار دارم و این نزدیکی به نظرم دلیلش فقط میتونه اون مهربونی و خوش قلبی افراد باشه که اون ها رو بهم نزدیک کنه .

از اینکه اطرافیانم رو افرادی که خوش قلب و مهربون ت احاطه کردن خیلی خوشحالم و از این بابت خدا رو شکر میکنم و همه تلاشم رو میکنم که خوش قلب و مهربون باشم . البته نه ٪۴۰ اوقات بلکه همیشه و با همه .

البته اینکه اطرافیانم افراد خوش قلب و مهربون و مثبت هستن خودمم یه نقش ٪۵ دارم و اونم غربال کردن اطرافیان و روابطم باهاشون هست و باقیش لطف خداست به من .

راستی چند روز پیش آقا بهروز ماشین مون رو بیمه شخص ثالث کرد و تا ۴ ماه باید هر ماه قسط ۹۰ و خرده ای بپردازم و این اعتماد آقا بهروز و خوش قلبی ش واسم قابل ستایش هست و منو شیفته خودش کرده.

البته از طرف بیمه سامان واسه م پیامک نیومد که بیمه شخص ثالث برای ماشین شما صادر شده و خودم کلی گشتم تا یه راهی پیدا کنم که بیمه م رو استعلام کنم البته میخواستم خودم بگردم دنبال راهش وگرنه اگه به آقا بهروز میگفتم که دو سوته راه استعلام بیمه شخص ثالث رو بهم میگفت . چون از وقتی که بیمه های شخص ثالث الکترونیکی شدن و دیگه نسخه کاغذی ندارن واسه م جالب شد که چک کنم بیمه م چجوریه

فردا هم قرار یه سر به مهدی آقا بزنم و ببینمشون .

آره اینم از این

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *