صد در صد سلامتو میرسونم

یک شنبه بیست و هفتم سپتامبر پر از خبر خوب و چیزهایی که واسم موند.

امروز که برای ارائه نتیجه آزمایش هایم به مرکز بهداشت مراجعه کردم.
اولین چیزی که دوباره تکرار شد رفتار پزشک مرکز بود که انگار اصلا دوست نداشت که کار منو راه بندازه و من هی به زور تلاش میکردم که کار بخواهم از ایشان. امروز این قضیه به اوج خودش رسید و من اعتراض مستقیم به این مورد کردم که چرا دوست ندارید کار منو راه بندازید. مگه برای سازمان بهداشت فرقی میکنه که من کجا دارم خدمات میگیرم ؟ و یا اصلا باید حتما برم همون مرکزی که واسم تشکیل پرونده داده کارم رو پیگری کنم؟ و فلان، پاسخ ایشان این بود که من باید این مورد رو تماس بگیرم از مرکز بپرسم، منم گفتم که موافقم شماره شو بدین تا خودم زنگ بزنم بپرسم تا اگه واقعا مشکلی سیستمی وجود داره این وسط بدونم . اینو که گفتم ایشان گفتن که آره، این مرکز منتخب واسه کرونا شده و هیچ چیز دیگه ای رو اینجا نباید پیگیری کنیم. منم گفتم که میشه بفرمایید که دلیل اصلی وجود خانه بهداشت در هر محله مگر چیزی بجز دسترسی آسان ساکنین محل به خدمات همگانی بهداشت هست؟ ایشان هم پاسخ دادن کاملا صحیح. منم گفتم پس کار منو راه بندازید. و کارم رو راه انداختن.

بعد از بررسی کامل نتیجه آزمایش و مقایسه اون با آزمایش های قبلی مشخص شد که بنده در حال حاضر در سلامت کامل به سر می برم و هیچگونه مشکلی ندارم.
امشب به سر پیش مامان خانم رفتم و دیدم جانانم در حال خیاطی هست و کلی لذت بردم و به وجود جانانم افتخار کردم. موقع برگشت هم مهدی آقا و مریم خانم بهم یک جعبه سیب قرمز دادن و اومدم خونه.
امروز به اینکه یکم بیشتر بشنوم و یکم دیرتر صحبت کنم فکر کردم بصورت خود آگاه. چون از اون روزی که پادکست راجب شاگردی از رادیو مذاکره گوش کردم بصورت نا خود آگاه به این قضیه مورد فکر میکنم.

امروز با آیلین سن و سال رو محاسبه کردیم و کلی چالش واسم داشت و کلی لذت بردم، مثل اینکه اگر داره دو تا تاریخ رو از هم کم میکنی باید از مبنای ده دهی استفاده نکنی بعضی وقتا.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *