کم خواب

کارد خواب به استخوان بی خواب رسید ☺

امروز دوازده قسمت از سریال وایر رو دیدم و فصل یک تموم شد.

من از سریال و تلوزیون خوشم نمیاد ولی فیلم رو یک از ده دوست دارم.

ولی خب چی میشه که میشینم پای سریال و شب رو روز رو یکی میکنم یه دلیل میتونه این باشه که سریال جذاب ولی چیزی که من خودم فکر میکنم اینه که وقتی اینجوری میشه انگار توسط تلوزیون جادو شدم و هیچ اراده ای از خودم برای جلوگیری از اتفاقی که داره واسم میوفته رو ندارم یعنی این اراده رو در من خاموش میکنه تا نقطه ای که به کارد به استخون میرسه و آب یک وجب میره بالاتر از سرمو اون موقع که یه کاری میکنم.

این سرگرمی ها در مقابل هزینه ای که واسه م داره واقعا بی ارزش هستند و با اینکه اصلا دوستشون ندارم ولی خب بعضی وقتا مثلا ماهی یکبار توجه و تمرکز منو بدست میگیرن.

خیلی از اینکه این وبسایت رو راه اندازی کردم خوشحالم. شاید این خوشحالی من واسه اینه که رسیدم به یک هدفی که داشتم از قبل و اون راه اندازی وبسایت شخصی بوده و شایدم نه دلیلش حرکت در این مسیری که شروع کردم. خودم دوست دارم که دومی دلیل اصلی این خوشحالی من باشه.

اینم از دومین روز تابستون ۹۹

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *