مناسبت جالب

سالروز تولد امام رضا و چهاردهمین ماهگرد ازدواج من و جانانم

امروز خیلی سخت و دیر پا شدم ولی یه نکته ای داشت بیدار شدن صبح من . اونم اینکه از ساعت ۶:۲۰ آلارمی صداش در اومد ولی هیچی واکنشی نشون ندادم تا ساعت ۷:۳۰ که جانانم تماس گرفت و وسط اون همه صدای آلارمی صدای زنگ گوشی رو شنیدم و بهش واکنش نشون دادم و دوتا سوال خیلی سخت ریاضی شو با ماشین حساب لپتاپ حساب کردم و زنگش قطع شد , بعدش زنگ زدم به جانانم و باهاش صحبت کردم.

امروز با چندتا شرکت که خدمات تلفن هوشمند ارائه میدن صحبت کردم و یه راه حل خیلی توپ به ذهنم رسید و به احتمال خیلی زیاد از این راه حل استفاده کنیم . به دلیل: ۱- ارزان ۲-سریع  ۳-راه اندازی آسان ۴-بدون نیاز به سیستم خودکار و  وابستگی به برنامه نویسی.

یه سر هم به خونه زدیم با مامان خانم و بی بی گل و آیلین و یه دست همه دیوار ها رو رنگ زدیم و رنگ های آماده مون تموم شد و دفعه بعد بازم باید درست کنم .

از اونجا هم رفتیم گل خریدم واسه جانانم به مناسبت چهاردهمین ماهگرد ازدواج مون  و بعدش دنبال جانان و تقدیم گل به جانانم و  بعدشم خونه.

وقتی رسیدیم خونه جانانم بهم یه تیشرت خوشگل هدیه داد.

ساعت ۲۳:۳۰ هم یک سر تا حرم امام رضا رفتیم به مناسبت سالروز تولدشون.
راستی امشب جانانم اولین پست رو منتشر کرد.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *