سوتی بلند

خرید سریع و انجام کارهای اداری به سرعت و چیزهایی که واسم موند.

دیشب اومدم خلاقیت به خرج بدم و کار جدیدی انجام بدم و یکبار بلوک درست کنم و چند جا از این بلوک استفاده کنم. غافل از اینکه این بلوک قابل استفاده بعد از هربار که تغییرات جدید روش اعمال میکنی دیگه کلا هرجایی که ازش استفاده کردی بر میگرده به همون حالت جدید و من رو بیشتر از همیشه پیچوند و باعث شد که سوتی بلند بدهم.
امروز خیلی گلوله رفتم لوله و لوازم خریدم واسه خونه و بعدش خیلی سریع رفتم خونه و بعدش سریع رفتم تا اداره مالیات شرکت ها و بعد از اینکه اونجا کارم انجام شد اومدم خونه و تو راه خونه یکم خرید واسه خونه انجام دادم و رسیدم خونه. خسته و بی رمق، استراحت کردم و راه افتادم به طرف خونه مامان خانم و با زهرا اومدیم خونه و الانم که دارم پست مینویسم و سریع میخوام بخوابم.
الان زهرا و آیلین درحال بافتن دستبند هستند و مامان جان هم در حال پخت شام هست و بی بی گل هم که حالش عالی شده اومده پیش مامان اینا و تو جمع ما هست.

خدایا برای خانواده ای که دارم و سلامتی که داریم و آرامش مون شکرت.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *