تگ جدید

تجربه تعمیر لپتاپ در تعمیرگاه منصوری و چیزهایی که از امروز واسم موند.

امروز برای تحویل گرفتن لپتاپ مهدی آقا رفتم تعمیرگاه برادران منصوری و خوشحال برگشتم به چند دلیل :
۱- رفتار خیلی حرفه ای که داشتن
۲- احساس همدلی که داشتن
۳- شفافیت در انجام کارشون و خدماتی که ارائه دادن
یه اتفاقی که افتاد این بود که وقتی لپتاپ رو تحویل دادم شماره ای ازشون نگرفتم و شب یادم اومد که عه قاب لپتاپ چند جا شکستگی داشت و باید این مورد رو بهشون اطلاع بدم تا در جهت درست کردن این موارد هم تلاشی صورت بگیره. فرداش که باهام تماس گرفتن که بیا لپتاپ حاضر هست خودشون گفتن که قاب چندجا شکستگی داره و واسه ت تعمیر کردیم و چون با شما هماهنگ نکرده بودیم برای این تعمیر اگر که دوست ندارید میتونید هیچ هزینه ای ندید و اگر هم خواستید پولی پرداخت کنید هر چقدر که دوست داشتید میتونید پرداخت کیند من کفم برید که چقدر یه نفر میتونه حرفه ای باشه.
خلاصه که دمشون گرم برادران منصوری .

میخوام یه تگ جدید درست کنم برای تجربه هایی که به عنوان کاربر دارم از خدماتی که میگیرم در طول روز و اگر که قرار شد مثل الان یا چند مورد در گذشته، راجب ش بنویسم راحت تر بشه پیداش کرد.
برای اسم تگ شما چی پیشنهاد میکنین ؟لطفا واسم کامنت بگذارید. فرصت ۷۲ ساعت بعدش بین چیزایی که فرستادین نظر سنجی میکنم و یکی رو انتخاب میکنم، اگر هم پیشنهادی نداشتید خودم یه تگ درست میکنم. ☺
ممنونم.

راستی امروز قسمت جدید خودکست رو گوش کردم و خیلی خوشم اومد.


امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *