Warning: Use of undefined constant FILE - assumed 'FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/h130773/domains/aminshurabi.com/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/rank-math.php on line 507
کنده شدن پوستم توسط بانک صادرات - امین شورابی | aminshurabi

کنده شدن پوستم توسط بانک صادرات

روزهایی که بانک صادرات در نقش پوست کن ظاهر میشود.

امروز پول حاصل از فروش لپ تاپ به حساب واریز شد و کلی دنبال لپتاپ گشتم ولی خب بازار خیلی بهم ریخته است و نمیدونم که چی پیش میاد.

امروز قرارداد ها و چک هارو برای دانشکار فرستادم و یه قدم رو به جلو رفتم.

امروز تو دیجی پی درخواست خرید اقساطی رو پر کردم و متاسفانه به دلیل بدهی وام ازدواج درخواستم رد شد.

اینکه من بیام و درخواست خرید اقساطی دیجی کالا رو کامل کنم یه فرآیندی بود که البته خیلی پیچ و خم داشت و در نهایت منجر شد به اینکه درخواست بدم.

یه اتفاق خیلی جالب واسم افتاد اونم این بود که وقتی که خواستم که قسط معوق وام ازدواج رو در بانک صادرات پرداخت کنم با یه چیزی مواجه شدم به نام کارمزد وام و برای دومین بار کارمزد وام رو پرداخت کردیم، یک مرتبه در زمانی که مبلغ وام رو به حسابمون واریز کردن که 2.75 میلیون ازم گرفتن و همین قدر هم از جانانم کسر کردن. یه بار هم الان که دارن 0.9 میلیون ازم میگیرن و نکته جالب داره اونم اینکه این پول رو هر سال در باید پرداخت کنیم. و اگر همین فردا کل مبلغ وام رو تسویه کنیم باز هم این مبلغ بخشیده نمیشه.
همه اینا در صورتی هست که زمانی که اولین کارمزد از حساب مون کسر شد از بانک پرسیدم که دیگه قرار نیست ازمون کارمزد بگیری و اونم گفت که نه خیالت راحت.
نمیدونم اسمش چیه اینکار و دقیقا روی چه حسابی دارن ازمون میگیرن این پول رو ولی هرچی که هست اینو میدونم که اصلا خوب نیست.
از شمایی که میدونی چیه و… میخوام که لطف کنی و بیای بگی و ما رو روشن کنی.

نوشته شده در 202011160707

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *