قبض موبایل

پیام تشویقی ایرانسل برای حذف قبض های کاغذی که هر ۵۰ روز یکبار بدستم میرسه.

قبض کاغذی

امروز دوباره از طرف ایرانسل واسه م پیامک اومد که بیا و از گرفتن قبض کاغذی انصراف بده و از مزایای این کار واسه م گفته.

ایرانسلی عزیز، شماهم می‌توانید در نجات درختان سرزمینمان سهیم باشید؛ برای حذف قبض کاغذی، عدد 1 را به 2465 بفرستید تاعلاوه بر کمک به حفظ محیط زیست، 1 گیگابایت اینترنت هفتگی هدیه بگیرید. با برنامه کاربردی «ايرانسل من»، در همه ساعات شبانه روز، سوال و یا درخواست خود را از طریق بخش گفتگوی آنلاین، با ما در میان بگذارید. شما همچنین می‌توانيد به راحتی در قسمت مشاهده صورتحساب، قبض و جزئیات کارکرد 6 دوره گذشته خود را به صورت رایگان دریافت کنید. https://Irancell.ir/myirancell با تشکر ایرانسل

ایرانسل

راستش من از زمانیکه ایرانسل خط های اعتباری ش رو بصورت اقساطی دائمی میکرد ( تقریبا دو یا سه سال پیش) بخاطر مزایایی که داشت خطم رو دائمی کردم و بعد از چند روز هم از دریافت قبض کاغذی انصراف دادم ولی این اصرار ایرانسل برای انصراف من از قبض کاغذی تموم نشد.

بطور میانگین تقریبا هر پنجاه روز یک مرتبه این پیام رو دریافت میکنم و تصمیم دارم که این سر شماره رو به  لیست اسپم منقل کنم.

البته این تصمیم رو بعد از دومین پیام گرفتم ولی بخاطر اینکه اینکار ممکن که در دیتابیس گوگل ذخیره بشه ( چون از نرم افزار پیام گوگل استفاده میکنم که تحت وب هست)و این پیام بدست یه نفر دیگه که قبض کاغذی دریافت میکنه نرسه و یک برگ کاغذ بیشتر مصرف بشه اینکارو انجام ندادم ولی الان واقعا از این پیام ها خسته شدم و نمیدونم تا کی میتونم که صبوری کنم و این سر شماره رو اسپم نکنم.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *