لوله کشی یکی از کارهای خانه

چهاشنبه سی ام سپتامبر دو هزار و بیست که پر از کار بود و لوله هایی که کشیده شدند.

امروز ساعت 0430 بیدار شدم و روز شروع شد.
بعد از یه صبحانه درجه یک دونفره جانانم رو رسوندم به ایستگاه و پادکست گوش کردم تا رسیدم خونه و هم زمان با آقای غلامرضا انصاری که قرار بود لوله کشی خونه رو انجام بدن رسیدم و تقریبا کار شروع شد تقریبا ۵ ساعت دو نفری کار کردن و پروژه لوله کشی آب و گاز و فاضلاب خونه انجام شد.
ایشان و همکارشان خیلی حرفه ای و سریع کارها رو به پیش می بردن و در ۵ ساعت به اندازه ۱۵ ساعت کار انجام شد و در نهایت طبق قرار قبلی مان دست مزد ایشان و همکارشان پرداخت شد،‌ عصر که حساب و کتاب کردیم متوجه شدم که تقریبا 0.95 میلیون تومان برای ما هزینه داشت. اجرت 0.6 میلیون + لوازم 0.35 میلیون .
در مجموع به مهارت ایشان A و به رفتار حرفه ای ایشان B+ میدم. و اگر که به خدمات لوله کشی آب، فاضلاب و گاز در مشهد نیاز داشتید بنده ایشان را پیشنهاد میکنم.

امروز کلی از کارهای خونه انجام شد و انشالله با خیال راحت میتونیم فرآیند سرامیک کف خونه رو شروع کنیم و بعدشم باقی کارها.

امروز با استفاده از کد تخفیف 0.15 میلیونی که ازکی بهم هدیه داده بود، برای اولین بار بیمه بدنه خریدم و فردا قرار که بیان واسه بازدید ماشین مون و بعدشم چهارشنبه قراره بیمه نامه رو تحویلمون بدن.
کل مبلغ بیمه نامه با پوشش سرقت درجا خودرو 0.276 میلیون شد که بعد از اعمال تخفیف شد 0.126 میلیون که آنلاین پرداخت کردم.
به نظرم مراحل کار خیلی زیاد بود و پر از پیچیدگی، ولی خب خیلی خوب این پیچیدگی ها رو ساده کرده بودن.
کلی دارم تلاش میکنم که وقتی کسی پشت فرمون هست راجب رانندگیش و … صحبت نکنم، و امیدوارم که بیمه بدنه به من کمک بکنه تو این راه و بخشی از خیال من که بابت هزینه های مالی هست رو جبران کنه ولی خب در کل چیزی که مهم رانندگی و رسیدن به مقصد بدون چالش و حادثه است.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *