اهمال کاری در تبریک روز دختر

اهمال کاری رو دوستش ندارم ولی خب تصمیم ساده است و معمولا انتخابش میکنم

ماشین رو پارک کردم و دنبال ابزاری که میخواستم چندتا ابزار فروشی رو گشتم ولی پیدا نکردم.

وقتی به یکی زا ابزار فروشی هایی که از نظر قیمت مناسب به نظر میرسید (البته نصبت به همسایه هاش) رسیدم چند قلم کالا رو قیمت کردم و متوجه شدم که قیمتش خیلی بالاست و دست خالی از مغازه ش اومدم بیرون و میخواستم برگردم به برم که یادم اومد باید لوله سیمانی هم بگیرم وقتی رسیدم به مصالح فروشی دو تا آقا که از نظر ظاهری و مدل رفتاری خیلی شبیه هم بودن (البته با حداقل ۱۰ سال اختلاف سن)داخل دفتر فروش نشسته بودن و زمانی که من رسیدم و سفارش دادم به انباردار گفتن که بهم لوله سیمانی ها رو نشون بده.

پشت سر انباردار حرکت میکردم و وقتی به لوله ها رسیدیم گفت که قیمت شون به ازای هر متر ۴۵۰۰ تومن . به نظرم قیمتش غیر منطقیه چونکه دو نوع لوله سیمانی موجود داشت یکی با عرض ۹۰ و اون یکی ۱۱۰ ولی قیمت یکی.

خلاصه وقتی که گفتم یک متر میخوام گفت که یک متری نداریم و فقط دو متری باید ببری و من یه کوتاه شو انتخاب کردم و گفت این ۱.۵ متر. منم گفتم باشه .

حساب کردم شد ۷ هزار تومن و وقتی میخواستم برم دیدم لوله هم قد خودم و به آقای انباردار قضیه رو گفتم و گفت که نوش جونت و اضافه شو بگذار کنار یه روز به دردت میخوره.

کل مسیر داشتم به این فکر میکردم که انباردار باید حافظ منافع صاحب کار باشه یا با احمال کاری جنس اضافه از انبارش بفرسته بیرون خلاصه همین.

اهمال کاری خوبه یا بد ؟ احتمالا خوبه چون خودمم انجام ش میدم بیشتر مواقع ولی هرموقع که اهمال کاری میکنم یه صدایی یهو از درون داد میکشه که نکن و وقتایی هم که تو اون لحظه بین اهمال کاری و انجام کار درست گزینه دوم رو انتخاب میکنم همون لحظه ای که همون صدا یهو از درون داد میکشه که دمتگرم و ترکوندی و فالان و کلی لذت می برم. 

راستی روز دختر رو یادم رفت و همین الان که یادم اومد این روز رو به همه دخترها تبریک میگم : روزتون مبارک دخترها

 

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *