حرفه ای ها

امروز بعد از اینکه به دوتا تعمیرگاه سر زدم متوجه اختلاف رفتارهایی شدم که واسم جالب بود.

متاسفانه امروز ماشین مون با مشکل فنی مواجه شد (خراب شد ) .

ولی خودش خود به خود درست شد خوش بختانه بعدش به تعمیرگاه مراجعه کردم و اون بهم یه مرکز تخصصی معرفی کرد وقتی به اون مرکز مراجعه کردم شاهد رفتار بسیار زننده و زشت پرسنل اونجا شدم و از اینکه تو اون محیط باشم خیلی ناراحت بودم .

صبر کردم تا تعمیرکار اصلی بیاد وقتی اومد ایراد رو پیدا نکرد و از اونجا اومدم و قبل از اینکه برم جای بعدی یه  سر به خونه زدم و بعد به طرف اون یکی مرکز تخصصی حرکت کردم وقتی رسیدم با برخورد بسیار خوب پرسنل و تعمیرکار اصلی مواجه شدم. 
یکی از دلایلی که این تعمیرگاه رو انتخاب کردم رفتار حرفه ای شون با مشتری هست . این تجربه رو دفعات قبلی که مراجعه کردم هم داشتم . خلاصه قرار شد فردا ماشین رو ببرم و ظهر سالم تحویل بگیرم.

وقتی هم که برگشتم یه سر به حسین آرایشگر زدم و موهام رو اصلاح کردم و اومدم خونه ولی قبلش تو راه خرید کردم . گیلاس  دونه ای  ۴۰۰ تومن خیلی هم عالی البته گیلاس ها 
یه شات هم اسپرسو لایت زدم بعد از مدت ها 

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *