خودشو بندازه روی زمین تا رایگان پذیرشش کنن

تحویل جعبه نمونه آزمایش سل و چیزهایی که بر من گذشت.

امروز برای تحویل جعبه نمونه های آزمایش سل به مرکز بهداشت امیر آباد مراجعه کردم، وقتی که تو سالن بودم سرفه م گرفت و چندتایی سرفه کردم و یهو رئیس مرکز که پزشک هم هستن اومد و گفت که چرا اینقدر سرفه میکنی؟ و منم جریان این ۲ ماه رو واسش مو به مو توضیح دادم و نتایج آزمایش ها رو هم به ایشان ارائه دادم.
همین لحظات بود که پرستاری جلو اومد و به دکتر گفت که: بیماری که صبح تست کرونا مثبت اعلام شد و با نفس تنگی شدید مواجه بود و فرستادیم شون به بیمارستان طالقانی، الان تماس گرفتن و میگن که بخش ویژه کرونا بستری شون نمیکنن و میگن که باید 0.095 میلیون واریز کنی تا پذیرش کنیم.
دکتر هم حسابی شاکی شد و گفت اینجوری که نمیشه و فلان تماس گرفت با شخصی که فکر کنم رئیس بخش کرونا بیمارستان طالقانی هستن گفت که قضیه اینه، حالا باید بیمار چیکار کنه؟ اون شخص هم گفت که به بیمار بگین که خودشو بندازه روی زمین و بگه که نمیتونم سرپا واستم تا رایگان پذیرشش کنن
تمام مدت گوشی رو آیفون بود و منم که این حرفو شنیدم یه سوال بزرگ واسم پیش اومد :

من در رابطه با این مسئله چیکار میتونم بکنم؟

بیماری که در تاریک ترین لحظات عمرش که داره برای یک نفس اضافه می جنگه تا زنده بمونه و با هر نفسی که میکشه درد و رنجی خارج از حد تصورات ما رو تجربه میکنه و در تنهایی و تنگدستی به بیمارستان امدادی و بخش ویژه کرونا مراجعه کرده و با این راه حل مواجه میشه، باید چیکار کنه؟

بعد از ظهر ماشین رو با چند سطل آب و ۲۰ دقیقه زمان شستم و چند دقیقه بعدش برای بازدید ماشین جهت صدور بیمه بدنه اومدن و از ماشین عکس گرفتن و رفتن.
با شخصی که برای بازدید اومده بود مکالمه طولانی و پر از خاطره ای داشتم چون ایشان بچه محل قدیم ما بودن مجیدیه شمالی و پارک مجیدیه و کلی خاطره بازی کردیم و حسابی خوش گذشت. خیلی جالب که دو نفر که هیچ وقت همدیگه رو ندیدن و فقط هم محله ای بودن اونم حداقل هیجده سال پیش اینقدر دور تو یه شهر دیگه بهم دیگه میرسن و کلی بهشون خوش میگذره. ایول
بیمه بدنه رو بخاطر کد تخفیفی که ازکی بهم داده بود خریدم و از این خرید خیلی راضی هستم و حتما هر خرید بیمه ای داشته باشم ازکی انتخاب اولم هست.

عصر وقتی جانانم تعطیل شد، با همکارش سه تایی رفتیم بازار و گوشی سامسونگ A21s با گلس و گارد خریدیم به مبلغ 5.999 میلیون.
بعد از رسوندن ایشان به منزل شون دوتایی رفتیم اغذیه صمدی و دوتا ساندویچ خوراک ویژه ( خوراک هندی + کالباس گوشتی + پنیر + قارچ ) سفارش دادیم و یکی شو خوردیم و اون یکی شو آوردیم خونه.
از 0430 تا نصفه شب خیلی خوبی بود و خیلی خوش گذشت.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

2 پاسخ

  1. این اتفاقی که امروز واسم تعریف کردی انگار داری فیلم نگا میکنی😔
    امیدوارم خدا بهمون عزیزم توانی بده بتونیم دست همه رو بگیریم⁦❤️⁩

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *