Warning: Use of undefined constant FILE - assumed 'FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/h130773/domains/aminshurabi.com/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/rank-math.php on line 507
رمپ با شیب مناسب - امین شورابی | aminshurabi

رمپ با شیب مناسب

رکورد من در بازی
دوستی که مهاجرت کرد و رمپی که شیبش مناسب شد.

امروز با جواد آقا همسایه روبرویی مون شیب رمپ رو کمتر کردیم و تقریبا پنج ساعت ازمون زمان گرفت.
در پایان کار وقتی که به رمپ نگاه کردم خیلی جذابیت ظاهری نداشت ولی امیدورام که با هزینه کمتری بتونیم ماشین رو داخل حیاط پارک کنیم.
متاسفانه امروز یه وانت قالیشویی با ماشین که پارک بود تصادف کرد و مقداری رنگ پریدگی روی بدنه ماشین بوجود اومد که خب کلی سرصدا کردم و همه کوچه ریختن بیرون و فلان. متاسفانه راننده وانت به پیشنهادم مبنی بر اینکه ماشین رد نمیشه و باعث تصادف میشه عمل نکرد و زمانی هم که با ماشین مون تصادف کردهم میخواست به راهش ادامه بده که من قیمه ها رو ریختم تو ماست.
امروز با مهدی آقا خداحافظی کردیم و ایشان به طرف تهران حرکت کردند.

دیشب کلی بازی کردیم با مهدی آقا و خلیل آقا و آقای دکتر و شام هم در کنار خانواده فریمانی بودم با خلیل و حسابی شلوغ کردیم.
در مجموع چهار دست اسپلندور بازی کردیم و دست آخر ساعت 0130 من برنده شدم و خونه رو گذاشتم رو سرم و فیلم هم گرفتم و دیگه آره. بعدشم که بازی رو جمع کردیم یه دست call of duty mobile روی مود hardpoint nuketown بازی کردم و ۴۵ نفر از ۱۵۰ نفر و به تنهایی کشتم و گل کاشتم.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *