فاز دوم بازسازی

میخوام از فردا فاز دوم بازسازی خونه رو شروع کنم و کلی کار باید انجام بشه تا این فاز با موفقیت به اتمام برسه .

انجام کار درست همیشه سخت بوده واسم و انجام کارهای نادرست خیلی آسون بوده .

میخوام از فردا فاز دوم بازسازی خونه رو شروع کنم و کلی کار باید انجام بشه تا این فاز با موفقیت به اتمام برسه و فکر میکنم که حداقل تا جمعه درگیر کار باشم و یک کله سرکار باشم با حسین .

دیشب یه نگاه به فایل امین شورابی انداختم که قرار بود به مدت یک سال هر روز حداقل هزار کلمه توش بنویسم ولی خب آمارش رو که دیشب در آوردم تقریبا یه چیز دیگه بود ولی خب فایل جالبی بود و خیلی از اینکه این فایل رو ساختم خوشحالم.

مهارتهایی که خیلی دوست دارم کسب کنم منظم بودن و تاب آوری و به خودم انگیزه دادن و یادگیری سریع هست.
کلی هم نصفه نیمه واسش تلاش کردم که اینا رو به سبد مهارتم اضافه کنم ولی خب چیزی که واضح این تلاش ها کم بوده وگرنه نتیجه چیزی بجز این میشد که هست خلاصه که اینم شده یه چیزی که واسه ش تلاش میکنم و احساس میکنم که با داشتن این مهارت ها سبد مهارتی م کامل میشه و اون موقع میتونم که با سربلند جلو آینده واستم.

ولی خب احساسم میگه که هیچ وقت همه این مهارت ها کنار هم دیگه جمع نمیشن و روزی هم که این مهارت ها کنار هم جمع بشن دیگه حواسم بهشون نیست احتمالا , پس باید چیکار کنم؟

اینم یهویی به گوشم خورد خواستم اینجا داشته باشم ش

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *