ثبت نام سجام

روز کاری پر از بیکاری و خستگی در بیست و هشتمین روز از سپتامبر دو هزار و بیست و چیزایی که واسم موند.

امروز میخواستم که برای جانانم حساب بورسی در کارگزاری مفید باز کنم و در کمال تعجب دیدم که چون ایشان قبلا در سامانه سجام ثبت نام شدن اطلاعات زیادی برای افتتاح حساب نیاز ندارن.

امروز با لوله کشی که خیلی حرفه ای بود ولی متاسفانه من رو یه تایم طولانی معطل کرد تماس گرفتم و قرار شد که فردا بعد از ظهر باهم بریم و یه بخش یا کل پروژه لوله کشی خونه رو جمع کنیم.

امروز خیلی روی تحقیق و تست یه سرویس تمرکز کردم ولی آخر هم موفق نشدم که از این سرویس استفاده کنم و دست خالی لپتاپ رو خاموش کردم. دوست دارم ازش بنویسم ولی حداقل فردا
فردا قرار با جانانم به چند تا از کارهایی که نیاز به مرخصی داشت رسیدگی کنیم و فکر میکنم که با موفقیت کارها رو انجام بدیم انشالله.

امروز اولین وب استوری رو منتشر کردم و کلی ذوق کردم از این قضیه، کلی هم تغییرات در وبسایت ایجاد کردم.
وب استوری طبق بررسی من تقریبا مثل استوری اینستاگرام ولی واسه وبسایت ها خیلی واسم جالب و جذاب هست این موضوع و اینکه در آینده چی به سر این پروژه گوگل میاد.
احساس خوبی نسبت به این پروژه دارم و در آینده بیشتر روش تحقیق میکنم.

خلاصه روز کاری خوبی بود.

فکر میکنم به یک تگ نیاز هست که روزهایی که از مسیر خارج میشم ازش استفاده کنم، این مورد به نظرم همینکه راجبش نوشته میشه کافیه و بیشتر از این لازم نمیدونم. چون اصل اینکه انسانم و زنده ام ممکن خطا کنم، ممکن تکرارش هم بکنم ولی این تکرار آگاهانه نیست یا حداقل تلاش میکنم که آگاهانه نباشه. وگرنه که آره.
یا یک تگ که فقط واسه این باشه که گزارش روزانه از فعالیت هام منتشر کنم، این دومی خیلی چالش برانگیز خواهد بود واسم چون چند بار قبلا تلاش هایی کردم واسش ولی شونه خالی کردم.
یا یه تگ برای چیزایی که به عنوان دیگه تکرارش نکن یا یه چیزی تو این مایه ها داشته باشم و تجربه های مثل امروزم رو تو این دسته بندی منتشر کنم.

خوب شد راجب این قضیه نوشتم فکر میکنم که لازم باشه این مورد رو بهش بیشتر فکر کنم.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *