Warning: Use of undefined constant FILE - assumed 'FILE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/h130773/domains/aminshurabi.com/public_html/wp-content/plugins/seo-by-rank-math/rank-math.php on line 507
رابین هود دوبله فارسی و نژاد پرستی - امین شورابی | aminshurabi

رابین هود دوبله فارسی و نژاد پرستی

فیلم و بازی و مذاکره برای خرید سرویس نرم افزار حسابداری ابری در جمعه سرد زمستانی بیستم نوامبر بیست بیست

امروز خیلی کال آف دیوتی موبایل بازی کردیم و وسط این بازی ها هم نشستیم فیلم دیدیم اونم رابین هود، البته یه ورژن از رابین هود رو دیدیم که متفاوت بود و فقط یه بخش کوتاهش مثل قصه اصلی فیلم هست. لینک دانلود فیلم رو با دوبله پارسی میگذارم شاید دوست داشتین ببینین. رابین هود ۲۰۱۸

این فیلم که البته من با توجه به بازیگرهایی داشت و کیفیت فیلم احساس میکنم در نسخه دوبله الفاظ نژاد پرستانه رو داخلش به کار میبرند واسه من جالب بود که خیلی واقعی تر از قصه ای که از کودکی باهاش مواجه بودم به نظر می رسید.

امروز با شرکت حسابداری ابری استورم که خدمات حسابداری آنلاین رو ارائه میدن تماس گرفتم و در مورد یکسری موارد صحبت کردیم خیلی مفصل و جدی و خیلی حرفه ای و برخورد کردند باهام که واقعا جا داشت راجب خدمات شون و برخورد حرفه ای شون بگم.

امروز با جانانم و آیلین و مامان جانم درب اتاق بی بی گل رو تعمیر کردیم و برای اولین بار در بیست سال گذشته درب اتاق بدون درد و خونریزی بسته می شود.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *