نمونه گیری

مراجعه به مرکز بهداشت و نمونه گیری از من برای تست کرونا از من کویدی مبتلا

امروز برای نمونه گیری کرونا به مرکز بهداشت مراجعه کردم،‌ چندتا سوال ازم پرسیدن و بعدش به پزشک مرکز مراجعه کردم و ایشون گفتن که باید به یه مرکز دیگه برم برای نمونه گیری تست کرونا
وقتی به مرکز بهداشت جدید رسیدم در حال ساندویچ خوردن بودم و یک خانم با لباس محافظ و ماسک و تجهیزات کامل اومد جلو و گفت که نباید چیزی می خوردی و منم گفتم تو مرکز قبلی پرسیدم و گفتن که اشکالی نداره که چیزی بخوری و منم که ضعف کرده بودم ساندویچ نوش جان کردم، خلاصه ایشون راهنماییم کردن که پذیرش بشم و بعدش رفتم واسه نمونه گیری.
نمونه گیری داخل حیاط و پیشت پنجره انجام شد و اینجوری بود که یه صندلی بلند بود که وقتی نشستم قدم شد دو متر و همون خانم مجهز با دو تا چیز مثل گوش پاک کن ولی بلند تقریبا ۲۰ سانتی اومد که ازم نمونه بگیره.
یکی از گوش پاک کن بلند ها رو کرد تو حلق من. اون یکی رو کرد تو بینی م ،‌ اصلا یه وضعی پیش اومده بود وقتی که وسیله نمونه گیری رو از بینی م درآورد تقریبا پریدم وسط حیاط و سرفه کردم تقریبا ۳۰ ثانیه سرفه هام ادامه داشت. بعدش سوار ماشین شدم و اومدم خونه.

همه این فرآیند رایگان بود و خیلی هم باحال بود کل فرآیند و خلوت هم بود.

همین چند دقیقه پیش پادکست چنل بی قسمت شصت و نه منتشر کرد و خیلی خوشحال شدم و منتظر یه فرصت هستم تا گوش کنم. احتمالا فردا در مسیر اداره کل دارایی گوش کنم.

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *