تعرفه خدمات دارویی

تجربه فرو رفتن چوب از آستین دست راست و خروج اون از آستین دست چپ توسط مسئول فنی داروخانه سر گردنه و صدایی که در نیامد و ناامیدانه در گلو خشکید.

امشب برای خرید دارو به داروخانه ای واقع در سرگردنه مراجعه کردم و چند قلم دارو گرفتم این وسط یک نکته خیلی واسم جالب بود و اون نکته این بود که یه قلم قرص که خودم اسمشو گفتم و بصورت آزاد سفارش دادم و بدون نسخه بود رو خریدم ۷۱۰۰ تومان فاکتور کردند و زمانی که گفتم لطفا از این مورد دوتا بدین با خودکار زیر فاکتور نوشتن +۶۸۰۰ وقتی که خواستم حساب کنم پرسیدم که چرا قرص اول ۳۰۰ تومان گرانتر از قرص دوم فاکتور شده گفتن که این فاکتور مشمول تعرفه خدمات دارویی است و باید این پول رو بدم.
منم با قیافه پوکرفیس تسویه کردم و داروها رو تحویل گرفتم و در حالی که بخاطر چوبی که از آستین دست راستم فرو کرده بودن و از آستین دست چپم زده بود بیرون و از اینکه نمی تونستم گوشم رو بخارونم از داروخانه اومدم و بیرون و سوار ماشینم که سر پیچ گردنه پارک کرده بودم شدم و به طرف خونه مامان خانم حرکت کردم.


مامان خانم که تب مالت داره برای تزریق یکی از آمپول هاشون که باید هر ۱۲ ساعت تزریق بشه رو از خانه تا درمانگاه و بلعکس همراهی کردم، مامان از رفتار پرستار تزریقات و نحوه تزریق آمپول توسط ایشان اصلا رضایت نداشتن.
وقتی رسیدیم خونه با جانانم و مامان و امیر علی آقا خداحافظی کردم و به سمت خونه حرکت کردم.
امشب در مجموع پنج تا فاکتور داروخانه پرداخت کردم، سه تا واسه خودم و مامان جانم و بی بی گل هم نفری یه فاکتور داشتن.

اگر من که پیش خودم ادعای این رو دارم که بطور معمول به کسی اجازه فروکردن چوب در آستینم رو نمیدم، کوتاه اومدم. آیا هنوز منم؟

حرفای خودم به خودم
امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *