نزول رحمت الهی

نزول رحمت الهی و خون هایی که خواریده می شوند

امروز رفتم بانک سپه شعبه سناباد، دلیل مراجعه من به این شعبه این بود که شعبه ای که داخلش حساب داشتم با این شعبه ادغام شده.
رفتار بسیار زشت و زننده ای که کارمندان این شعبه با من داشتن من رو خیلی ناراحت کرد و دلیلش فقط این بود که من بخاطر ادغام این دو شعبه با هم بهشون مراجعه کردم ولی خوشبختانه یکی از کارمندان این شعبه که اسمشون علی آقا بود خیلی برخورد دوستانه ای داشتن با من و کلا سطح رفتارشون با کل کارمندان دیگه متفاوت بود و آشنایی با ایشون باعث افتخار من بود و شاید اگر بخاطر رفتار فوق العاده حرفه ای ایشان نبود من حساب هایم رو در این بانک می بستم و همکاری رو بطور کامل به این بانک قطع میکردم.

امروز کلی با دیجی کالا تماس گرفتم برای خرید اقساطی و خوشبختانه کار در همان روز کامل انجام شد و فقط چک موند که فردا باید پست کنم.

امروز چندین تا رفتار بسیار حرفه ای از کارمندان دیجی کالا دیدم که واقعا واسم لذت بخش بود. 

امروز با یه چیزی مواجه شدم که خیلی واسم دردناک بود، یه فروشگاهی هست در بلوار پیروزی بین پیروزی ۱۵ و ۱۷ به نام فروشگاه مهران، این فروشگاه تقریبا هر چیزی رو به صورت اقساطی میفروشه ولی چجوری بگذارید واسه تون یه مثال بزنم.

یه مدل لپ تاپ ایسوس هست به نام r521ja-np  که امروز که من دارم این پست رو مینویسم قیمتش در دیجی کالا 16.1 میلیون است.

 دقیقا همین لپ تاپ رو مهران میفروشه نقد 19.9 میلیون بعد اگر که بخواهی این لپتاپ رو اقساطی بخری نهایت میتونی 7 میلیون شو اقساطی بپردازی با دسته چک ده برگی  و در صورتی که بخوای ۸ ماهه تسویه کامل انجام بدی با این فروشگاه در قالب چهار برگ چک که هر دوماه پاس بشه باید مبلغ 11 میلیون تومان پس بدی.

دقت کردی چی شد؟ 19.9+4 =23.9 میلیون برای لپتاپی که همین الان یه فروشگاه دیگه داره به قیمت نقد 15.49 میلیون میفروشه.

کلی با زهرا راجب این قضیه صحبت کردیم و کلی هم جک ساختیم و خندیدم. عمیق از این بابت ناراحت هستم که باید بگم اگر از این فروشگاه در صورتی که دسته چک ده برگی نداشته باشی و بخوای خرید بکنی اینجوری میشه که نصفشو میتونی اقساطی بپردازی و هر چک هم بیشتر از یک میلیون تومان نمیتونه بشه و نهایتا هم باید ۱۲ ماهه تسویه کنی.

نمیدونم دقیقا اسم این قضیه چیه؟ و  چند درصد داره حساب میکنه . شما رو که میدونی رو دعوت میکنم که بیای رو راجبش صحبت کنی و من بینهایت خوشحال میشم از این بابت.

نوشته شده در 202011161616

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *