صفحه نمایشگری که به اینترنت وصل نباشه به چه دردی میخوره؟

چیزایی که از تعامل با بدترین بانکی که ازش خدمات گرفتم واسم موند

امروز آقای مشکانی برای خرید تلوزیون به دیجیکالا سر زدیم، وسط این گشت و گذارها یه سوال واسم پیش اومد و مطرح کردم.
صفحه نمایشگری که به اینترنت وصل نباشه به چه دردی میخوره؟
هیچ جوابی واسش پیدا نکردم.

امروز برای گرفتن کارت بانکی که شش ماه پیش گم کردم به بانک صادرات شعبه مفتح مشهد مراجعه کردم و متاسفانه موفق نشدم کارتم رو بگیرم چونکه باید فقط به همون شعبه ای که داخلش حساب دارم مراجعه کنم، وگرنه باید 0.5 میلیون از این شعبه به حسابم واریز کنم و سه ماه پولم بلوکه بشه تا بهم کارت بانکی بدن.
واقعا واسم مسخره بود این رفتار ولی خب واسه خودشون خیلی عادی بود چون وقتی که من به رئیس شعبه اعتراض کردم از همکارش و کاری که کرده حمایت کرد. منم که فقط همین یک حساب بانکی رو در این به اصطلاح بانک دارم و به دلیل بدهی نمیتونم حسابم رو ببندم تصمیم گرفتم که موجودی حسابم رو صفر کنم. حسابی که تقریبا همیشه حداقل 1.0 میلیون موجودی داشت.
اینکار رو با حساب جانانم و مامان جان و بی بی گل و آیلین و هرکسی که بشناسم هم انجام خواهم داد و از این تجربه بسیار بد برایشان خواهم گفت. و به محض اینکه حسابم از حالت مسدودی خارج بشه حسابم رو در این بانک می بندم.
حتما با بابا خان هم راجب این مورد صحبت خواهم کرد و پیگیر این رفتار خواهم بود.
پشیمانم که همینجوری واستادم تا این رفتار باهام بشه و بیشتر از این واکنش نشون ندادم، البته بیشتر از این کاری نمیتونستم بکنم چونکه نگهبان بانک تا دم در همراهیم کرد و گفت برم تا واسم دردسر نشده. واقعا برای خودم متاسفم برای این ظلمی که بهم شده. اگه شما تو این موقعیت بودین چیکار میکردین؟

امین شورابی

امین شورابی

از وقتی که یادم میاد همیشه دنبال تغییر دادن وضعیت موجود بودم ولی خب از راه نادرست (البته الان که به گذشته نگاه میکنم نظرم اینه) بجز در مواقعی که دچار روزمرگی شدم (البته کم هم نبوده)تقریبا همیشه در تلاش برای رشد شخصیتی بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *